Özel Tasarım Nişan Pastası

Şirin Fırın'ın dostlarından Sevgili Neslin ve çok çok önceden doğum günü kurabiyelerini hazırladığım erkek arkadaşı Çağatay  2013'ün son günlerinde nişanlanarak birliktelikleri için 2013'ü unutulmaz kıldılar.

Bu güzel günleri için uzun zaman öncesinden Neslin ile nişan pastalarını özene bezene planladık. Orjinalini pinterestte gördüğüm ve fikir olarak sunduğum bir pastadan esinlenerek, kişi sayısı vb nedenlerle modeli değiştirip bu şekilde hazırladık. Bu işle uğraşanlar bilir aslında önceden bir başka pasta tasarımcısı tarafından hazırlanmış bir pastayı uygulamak her zaman için çok daha zordur kendi tasarımınız olan bir pastayı yapmaktan. Bu pastanın da tasarımı tamamen bana ait olmasa da çok büyük bir özenle ve heyecanla hazırladığım, her hazırladığım pastanın yeri ayrı ama 2013'te hazırladığım benim için özel bir yeri olan pastalarımdan biri oldu bittiği anda :)

Kalpler minik minik, şeker hamurundan yapılmış çiçeklerden hazırlandı ve bu renkli çiçekler bütünde kalpler oluşturacak şekilde gökkuşağı şeklinde sıralandı. Sade, canlı ve şık bir pasta oldu..Neslin ve Çağatay;
Bu pastanın renklerinden çok daha renkli bir birlikteliğiniz, mutlu ve sağlıklı ömrünüz olsun..
Tekrar tebrik ediyorum ve mutluluklar diliyorum.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder