Şirin Fırın'dan Mutlu Haberler..

Şirin Fırın internet sitesini biraz boşlamış görünsem de aslında sizler için planladığım çok keyifli ve heyecanlı koşturmacası olan bir dönemden geçiyorum.

Geçtiğimiz hafta sizlere daha farklı ürünler yapabilmek, daha keyifli tasarımlar hazırlayabilmek aynı zamanda da minik de bir tatil yapabilmek için Barcelona'daydım. Bu dönemde hattımdaki bir sorun nedeniyle telefonum kapalıydı, beni arayıp da ulaşamayanlar oldu ise bilgilendirmek istedim..

İspanya çok keyifli bir yer, Barcelona'nın her yerinden sanat fışkırıyor resmen. Sanatı bilimle de birleştirmişler, müzelerden - tasarımlarından etkilenmemek elde değil. Benim en çok ilgimi çeken yerlerden biri de çikolata müzesi oldu ve sizinle de paylaşmak istedim.

Aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz tüm heykeller ve daha niceleri çikolatadan yapılmış! Sanat resmen..Müzenin giriş bileti bile çikolataydı, içeriye girdikten sonra yedik afiyetle :))


Çikolata ve tatlıya çok düşkünler, her köşede eritilmiş sıcak çikolata içebileceğiniz bir mekan ve her yerde oturup keyifle tatlılar yiyebileceğiniz bir fırın var, kahvaltılarında bile tatlı gıdalar tüketiyorlar resmen. Şehri gezmek için saatlerce yürümeseydim 100kilo almış bir şekilde dönerdim muhtemelen.

İmkanınız olursa bir gün görmenizi çok isterim oraları, seyahat planlarınız varsa ilk sıraya ekleyebilirsiniz bence Barcelona'yı..

Gelelim Türkiye'ye.
Dönünce yine tam gaz devam etti herşey, bu arada hazırladığım cupcake ve pastaları başka bir yazıda paylaşacağım ama çok büyük ve heyecanlı da bir haberim var sizler için.

Yeni yıla büyük bir yenilikle girip çok sevimli bir dükkana taşınacak Şirin Fırın. Kurabiye kursları dışında pasta ve cupcake kurslarını da yapabileceğimiz, örnek ürünleri gelip inceleyebileceğiniz, tanışıp muhabbet edip bir şeyler içip lezzetlerden tadabileceğiniz sıcacık atölye olacak.

Şu anda dekorasyon ve benzeri ayrıntıları ile ilgilenip en kısa sürede açılması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Buradan ve facebook sayfamızdan duyurusunu yapıp açılışa sizleri de davet edeceğiz.

Bu heyecanlı süreçte yine siparişlerinizi hazırlamaya, üretmeye keyifle devam ediyorum.

Herkese sevgiler

Özge


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder