Şirin Fırın Kurabiye Süsleme Kursu'ndan Görüntüler

Yaz döneminin yoğun çalışma temposu nedeniyle uzun zamandır eklememi bekleyen fotoğraflardan biri de kurabiye kursu fotoğraflarıydı..

Nişanlanacak olan arkadaşlarına hem sürpriz bir hediye hem de nişan öncesi birlikte eğlenceli vakit geçirelim düşüncesi ile sürpriz hediye olarak toplanan bir ekip ile hazırladık kurabiyelerimizi. Eğlenceyi siz düşünün artık..

Benim aklıma hiç gelmeyecek bir hediyeydi açıkçası, arkadaşıma nişan öncesi kurabiye kursu hediyesi alıp bu kursa hepberaber katılmak ama çok sevdim bu fikri, eğlendiklerini ve mutlu olduklarını gördükçe de daha çok sevindim.

Çok da yetenekli bir gruptu. Eğlenip gülerek, dedikodular yaparak , zorlandıklarında kahkahalara boğularak keyifli bir kurs geçirdik.

Fotoğraflar da her şeyi anlatıyor sanırım..
Ekim ayı kurslarının tarihlerini ve sonraki kursları da çok kısa süre içerisinde açıklayacağım.

Bir de güzel bir haberim var, artık sadece kurabiye kursu olmayacak, cupcake kursu ve pasta için de özel ders şeklinde çalışmalarımız olacak.

Sizler de katılıp mis kokular eşliğinde hem eğlenip hem de öğrenmek, süslü süslü kurabiyeler, cupcakeler ve pastalar yapmak isterseniz lezzet@sirinfirin.com a mail gönderip ayrıntılar için bilgi alabilirsiniz.

Sevgiler

Özge

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder