Bosch Yeşil Strateji Haftası - Kurumsal Şans Kurabiyeleri

Şans kurabiyelerini biliyorsunuzdur, ingilizce ismiyle fortune cookies. Genelde kurumsal firmaların büyük toplantıları - etkinlikleri gibi özel günlerinde çalışanlarına minik sürprizler, eğlenceler için yaptırdıkları keyifli kurabiyelerdir.

2013 Ağustos sonu gibi Bosch, yeşil strateji haftası adı ile aileler için açık kapı günü etkinlikleri ismi ile bir etkinlik düzenliyormuş çalışanları için ve toplamda 1000 küsur şans kurabiyesi hazırlamamı istediler. İçlerinde çalışanlar için "Hediye Kazandınız" yazısı eşliğinde minik hediyeler çıkan yazılar da vardı, çalışanların yüzünü güldürecek sempatik yazılar da.. Yazılar tabiki de Bosch ailesinde bu etkinliği hazırlayıp organize edilen birim tarafından seçildi , bana kurabiyelerin içlerine yerleştirmek kaldı.

Şans kurabiyelerinin görüntüleri genel olarak çirkin gelir bana, bu nedenle uçlarını çikolataya batırıp bir de yeşil strateji haftasına uygun olabilecek minik kalpler koymayı tercih ettim süsleme için. Çikolataları kuruduktan sonra hepsini paketleyip, kurdela ile de paketleri kapatıp süsleyip ulaştırdım.

Çok yorucu ama eğlenceli-keyifli bir hafta geçirdim,  Bosch çalışanları da benim kadar eğlenip mutlu olmuştur bu kurabiyelerle. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder