Neslihan'ın 30. Yaş Pastası - DirenGeziParkı

Herkese mutlu haftalar.

Ülkemizde yaşanan olaylardan dolayı bir süredir hazırladığım pasta - kurabiye - cupcake fotoğraflarını paylaşmayı içime sindiremedim açıkçası ama tabi hayat bir yandan da devam ediyor.. Planlanan evlilikler gerçekleşirken doğum günleri de bir şekilde kutlanmaya devam ediyor..

Arada bir çok hazırladığım pasta , kurabiyeler ve cupcakeler oldu ama bunlardan en çok da Neslihan'ınkini paylaşmak istiyorum.Nesli ile Şirin Fırın kurabiye kursunda tanışmıştık,tatlı mı tatlı biri ve o zamandan beri de konuşup haberleşmeye devam ediyorduk..

Bu seneki doğum günü de 30.uncu yaşına gireceği için çok önemli olduğundan ilk kez kendisine özel bir pasta hazırlanmasını istemiş. Bir heyecanla bir çok model üzerinde düşünmüştük ama en son pastanın bir yerinde de direngeziparkı gibi bir cümle yazabilirse sevinirim dediğinde kafamda netleşti herşey..

Kırmızı elbisesi ve babetleri ile parkta eşi ve köpeğiyle mutlu bir şekilde otururken doğum gününü kutlayan bir kız pastası hazırladım.. Yakın bir süre sonra tatile gideceklerdi, alt kisminda da deniz ayrintisi olsa güzel olur diye düşündüm ve kurstan hatırladığım kadarıyla da sevdiği renk tonlarında hazırlamaya çalıştım..
Çok beğenmişler , çok mutlu oldum :)

Nice mutlu ve huzurlu yaşlarınız olsun birlikte..

Hepimiz için güzel bir gelecek dileğiyle.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder