Işık 3 Yaşında! - Doğum Günü Pastası

Herkese merhaba

Bir süredir hazırladıklarımı paylaşma imkanı bulamadım yoğunluktan, tüm bunların üzerine bir de iki günlük minik ve keyifli bir tatil sıkıştırdıktan sonra pastalara hızlı ve mutlu bir uçuş yaptım Işık'ım sayesinde :)

Canım minik Işık'ım geçen sene 2 yaşına girerken ben henüz yeni yeni pastalar yapmaya başlamıştım ve o döneme göre kendi çapımda yoğun günler geçirdiğim için çok istediğim halde doğum günü pastasını hazırlayamamıştım. Kurabiyeler yapmıştım.

Şimdi Işık 3 yaşına girdi ve Şirin Fırın da 1 senedir pasta yapar oldu, artık ne kadar yoğun da olsam mutluluk içinde yapacaktım zaten ki dün akşam tatilden döndük bu sabah da hemen Işık'ın pastasını kendisinin bıcır bıcır hallerini düşünerek büyük bir keyifle hazırlayıp bitirip teslim ettim.

Öyle tatlı, öyle bıcır bıcır ki, her çocuk çok sevilir ama Işık'ı bir görseniz anlayacaksınız eminim bambaşka bir tatlılıkta olduğunu :)

Eli dursa kolu durmaz, o nedenle bir bacağı havada ellerini de çırparken yapmak istedim figürünü. En sevdiği Çıtır'ı, köpeği de yanında olursa mutlu olur diye düşündüm.. Ve de parkları çok sevdiği için arkaya da minik bir çocuk parkı kondurdum.

Renkler Işık gibi, şeker şeker olsun istedim ve bu şekilde oldu pastası..Ben çok sevdim, onlar da sevmiş , kendi doğum günümmüş gibi havalara uçtum tabiki de :))

İyi ki doğdun Işık Vera, iyi ki tanımışız seni, kocaman kocaman öpüyorum ve de çok seviyorum..

Ailenle, Çıtır'ınla, arkadaşlarınla upuzuun ve çok çok mutlu bir ömrün olsun.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder