Ayna ve Kurabiyeli Keseler

Öyle yoğun, koşturmacalı bir iki hafta geçirdim ki, buraya da hiçbir şey ekleyemedim her zamanki gibi :D Ne kadar çok yorgun olsam da bir yandan da  bu süreçte hazırladıklarımı da paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Önceliği Mira'ma vermek istedim. Eminim hatırlayacaksınızdır, baby shower ı için hazırladğım kurabiyelerin yanı sıra doğumu için de çok şık bir kurabiye ağacı yapmıştım kağıt zarflardan oluşan kurabiye keseleri içine kurabiyeler koyup ağaca asarak.

Miracık doğdu, büyüdü ve 40ı bile çıktı :)
40'ı için de kumaştan minik keseler dikerek, bu keselerin içlerine üzerlerinde Mira'nın fotoğrafının olduğu aynalar ile hazırladığım kurabiyeleri koyup yine ağacımıza astık.


Ben inanılmaz sevdim, Mira'lı aynalar Mira'nın güzelliği ile parlarken, minik bebek figürlü kurabiyeler çok şirin oldu ve hepsi birleşip de keselerin içine koyulup bir de ağaca asılınca çok şık oldular. Bence davetliler çok şanslıydı, bu güne dair hatıra olarak hem Mira'nın o güzel fotoğraflı aynalarını hem de keselerini sakladılar :)

Benim çok mutlu teslim ettiğim bir siparişim oldu, sizler de beğenmişsinizdir umarım.

Sevgiler
Özge

2 yorum:

 1. aynaları siz mi temin ettiniz acaba? fiyat öğrenebilirmiyim??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, hepsini ben kendim hazirliyorum, lezzet@sirinfirin.com a mail gonderebilirseniz veya mail adresinizi yazabilirseniz yardimci olmaya calisirim

   Sevgiler

   Sil