Kurabiye Kursu!

Yeni yıl yeniliklerle geldi Şirin Fırın'a ve bu yeniliklerden bir diğeri de  büyük bir heyecanla başlatma kararı aldığım"Kurabiye Kursu" oldu. Şimdiye kadar gelen mesajlar ve maillere kayıtsız kalamayıp hepberaber şirin kurabiyeler hazırlayalım istedim ve kurabiye kurslarına başlamaya karar verdim.

Kurs, Ataşehir'deki evimde gerçekleşecek ve 4'er kişilik gruplar halinde olacak. Dilerseniz 3-4 kişilik ekibinizi kurun gelin, dilerseniz gelin hep beraber tanışıp kaynaşıp eğlenerek hazırlayalım kurabiyelerimizi.İlk tarihleri Şubat ayı içerisinde 2 Şubat 2013 (doldu) , 9 Şubat 2013 Cumartesi günleri ve 12 Şubat 2013 Salı günü  olarak belirledim ama kendi grubunuzla farklı tarihlerde katılmak isterseniz benimle iletişim kurabilirsiniz.

Kurslarımız 10.30-16.30 saatleri arasında bir günü kapsayacak şekilde olacak ve kurabiye süsleme alanında başlangıç seviyesinde bir kurs olacaktır. Katılımcılar kurabiye hamurunu hazırlama ve kurabiyeleri pişirmekten başlayıp şeker hamuru ile tanışma sonrasında pişirdikleri kurabiyeleri çeşitli tekniklerle süslemeyi öğrenip, kurabiyelerini süsledikten sonra paketleyip evlerine götürebileceklerdir.

Kullanılacak her türlü malzeme tarafımdan temin edilecektir, kursa gelirken yanınızda herhangi bir şey getirmeniz gerekmemektedir. Aynı şekilde öğlen yemeğimiz de tarafımdan hazırlanacaktır :)

Kurabiye kursu ile ayrıntılı bilgi almak ister, kayıt yaptırmak isterseniz lezzet@sirinfirin.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Şirin Fırın kurabiyeleri gibi şirin kurabiyeler hazırlamak, sevdiklerinizi ve kendinizi kurabiyelerle mutlu etmek isteyen herkesi beklerim :)

Sevgiler
Özge

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder