Kişiye Özel Kurabiyeler - Özlem Gitmesin

Yepyeni bir haftadan herkese merhaba..

Haftasonunun yoğunluğundan paylaşamadığım cuma günü hazırladığım kurabiyeleri paylaşmak istiyorum bugün. Haftanın ilk iş gününe uymayan cümleler olacak belki ama işimi öyle çok seviyorum ki, en sevdiğim bölümlerinden biri de kişiye özel kurabiyeler hazırlamak. Şimdiye kadar tanıyor olduğumu düşündüğüm veya hiç tanımadığım kişiler ve onların hediye edeceği kişilerle ilgili farklı ayrıntılar, keyifli bilgiler edinip hiç tanımadığım kişileri görsem tanıyacak kıvama gelip onlar için kurabiyeler hazırlıyorum. 

Gizem ve arkadaş ekibi de haftasonu kurabiyelerim sayesinde tanıdığım-tanıştığım bir ekip oldu. 7-8 kişilik bir arkadaş grubu ve bu gruptan bir arkadaş yurtdışına gidiyor. Giden arkadaşlarını orada mutlu edecek bir hediye olarak da benim kurabiyelerimi seçti Gizem <3

Her arkadaşın tek tek özellikleri ve fotoğrafları vardı elimde, bu bilgilerle ;Özlem'e güle güle ve ekibin geride kalanına da Özlem'în kısa sürede döneceği fikri ile mutlu olmalarını sağlayacak kurabiyeler hazırladım ben de. Her sipariş için öyle yazıyorum farkındayım ama yine çok büyük bir keyifle hazırladığım kurabiyeler oldular. Yiyenlere afiyet olsun :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder